Członkowie OCRA na targach AMBERIF 2019

Rzemieślnicy artyści z naszego cechu zaprezentowali swoje wyroby na 26. Międzynarodowych Targach Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif w Gdansku. Amberif to najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej (470 wystawców z całego świata, 6 tysięcy branżowych odwiedzających z 54 krajów).

Czytaj więcej

Nasi rzemieślnicy

Oferta członków naszego cechu Zapraszamy do skorzystania z naszej niepowtarzalnej oferty wyrobów polskiego rzemiosła artystycznego. Zrzeszamy rzemieślników artystów i dzięki temu zapewniamy klientom kontakt z twórcami wyrobów bez pośredników. Oferujemy wyroby rzemiosła artystycznego na najwyższym poziomie, wykonywane na indywidualne zamówienia oraz w krótkich seriach: – luksusowe prezenty biznesowe, – gadżety firmowe i okolicznościowe, – artykuły […]

Czytaj więcej

Mistrz Rzemiosł Artystycznych

W dniu 21.10, w siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jedenastu rzemieślników artystów zostało uhonorowanych tytułem Mistrz Rzemiosł Artystycznych. Wręczenia dyplomów MRA dokonała minister kultury prof. Małgorzata Omilanowska.

Czytaj więcej

BOŻE NARODZENIE I NOWY ROK 2020

       Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2020 wszystkim twórcom i miłośnikom rzemiosła artystycznego składamy najlepsze życzenia zdrowia, wytrwałości i powodzenia w pracy oraz samych sukcesów w nadchodzącym roku – Zarząd Cechu i Prezes Olga Werbeniec.

Czytaj więcej

Odznaczenia państwowe dla członków OCRA

W dniu 7 czerwca 2019 w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych przez Wojewodę Mazowieckiego Zdzisława Sipierę. Wśród wyróznionych osób zaszczyt ten spotkał 4 członków naszego cechu.

Czytaj więcej

ŻYCZENIA WIELKANOCNE A.D. 2019

Z okazji Świąt Wielkiejnocy Zarząd Cechu serdecznie życzy wszystkim członkom naszego cechu, jak również sympatykom polskiego rzemiosła artystycznego, dużo zdrowia, dobrych relacji z ludźmi, optymizmu oraz satysfakcji i godziwych dochodów z wykonywanej pracy.

Czytaj więcej